O NAS

Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych instruktorów z długoletnim doświadczeniem i pasją.
Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i pogłębiamy wiedzę ze znajomości psiego świata, którą chętnie dzielimy się z naszymi kursantami, aby ich relacje z psami były satysfakcjonujące dla obu stron.
Nie znosimy przemocy, krzyku, brutalnych metod szkolenia, lubimy za to zrozumienie, chęć pracy i radość z nauki :) .

Nasi instruktorzy:

Magdalena Janiec

"Jestem absolwentką Wydziału Zootechniki Akademii Rolniczej w Krakowie, ukończyłam też studia podyplomowe „Pies i jego rola w społeczeństwie” w Katedrze Genetyki i Ogólnej Hodowli Zwierząt SGGW w Warszawie.
Od 1993 r. zajmuję się szkoleniem psów – początkowo własnych, potem głównie cudzych. Od wielu lat na licznych kursach i seminariach pogłębiam wiedzę z zakresu behawioryzmu, żywienia i pielęgnacji psów, kotów i koni.
Pragnienie posiadania psa towarzyszyło mi od zawsze. Przez mój dom przewijały się kundelki, potem wymarzony owczarek niemiecki Aria, jamnik Kamikaze, teraz głównie psy rasy Welsh Corgi Cardigan i różne znajdki :). Jestem szczęściarą, bo mój zawód jest też moją pasją i największym życiowym wyzwaniem ;) "

Magda J
tel.512 545 641
e-mail: magda@zjurajskiegozamku.pl
www.zjurajskiegozamku.pl

Anna Łaskawiec

„Jestem zoopsychologiem, specjalistką od zachowań wilków, biegłym sądowym z zakresu psychologii zwierząt. Ukończyłam studia na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, potem Zoopsychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Od 15 lat zajmuję się też groomingiem psów. Jestem szczęśliwą posiadaczką sznaucerki :)”

Anna Ł
tel.668439378
e-mail: aniamaguda@o2.pl
www.zoopsycholog.org

Agnieszka Porzeżańska

,,Hendlingiem, czyli wystawianiem psów zajmuje się już 17 lat. Psy które wystawiałam, lub przygotowywałam do wystaw zajmowały prestiżowe tytuły na światowych i europejskich wystawach. Moje dotychczasowe osiągnięcia to: Multi CVC, BOB, CACIB, BOG. Psy z którymi pracowałam to zwycięzcy wystaw, championy i interchampiony. Posiadam psy rasy rottweiler, owczarek belgijski groenendael, shih-tzu i chihuahua.”

Aga P
tel: 506-210-839
e-mail: marchewdragon@o2.pl

Katarzyna Merda

Ukończyłam studia na Wydziale Hodowli i Biologii Rozrodu Zwierząt na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Choć przygodę z psami rozpoczęłam jeszcze w dzieciństwie, to prawdziwą pasję do tych zwierząt zaszczepiła w moim sercu suczka rasy border colli o imieniu Junda. Od tego momentu nieustannie pogłębiam wiedzę z zakresu behawioryzmu psów. Jestem również absolwentką następujących kursów:
Kurs „Think Dog - Tajniki zachowania i szkolenia psa” przeprowadzony przez COAPE w Krakowie
„Kurs groomerski” przeprowadzony przez Salon Pielęgnacji Psów „Łapka” w Rudzie Śląskiej

tel. 692226501
e-mail: katarzyna.merda@interia.pl

Copyright by JOK ~ Syriusz~